Vŕtanie Studní

Tel.č.: 0949 765 822

Na vŕtanie studní používame vrtnú súpravu KB10/2.

Vŕtame do piesočných, ílových, štrkových či kamenistých podlaží s maximálnou hĺbkou do 50m. Aby sme mohli studňu u vás zrealizovať potrebujeme len 80cm široký prechod. Vrtná súprava sa pohybuje pomocou gumených pásov.

Používame tri metódy vŕtania:

  1. Suché vŕtanie: (max. do hĺbky 23m)
  2. Vŕtanie výplachom: (max. do hĺbky 50m, toto vŕtanie sa používa na miestach kde nestačí suché vŕtanie. Viac info po tel. alebo E-mail)
  3. Vŕtanie ponorným pneumatickým kladivom (max. do hĺbky 30m, toto vŕtanie sa používa do tvrdých terénov : skala, pieskovec atd.)

Cena za kompletizáciu vŕtanej studne sa odvíja od podlažia a účtuje sa v bežných metroch(bm). Naše ceny sa pohybujú od 60€ do 80€ za bm. V cene za bm je zahrnuté vyvŕtanie, vloženie certifikovanej PVC rúry na pitnú vodu, obsypanie štrkom a odkalenie studne našim čerpadlom do čistej vody. Ak chcete studňu na komplet („studňu na kľúč“) tak ste na správnom mieste. K studni dodávame po dohode studničné PVC šachty, ponorné čerpadlá Aquamonts v setoch aj s Frekvenčným meničom alebo inteligentom a samorejme vám to všetko aj zapojíme až do domu. (Viac v sekcii Ponorné čerpadlá alebo PVC Šachty) Ak máte neaké otázky neváhajte nás kontaktovať! +421 949 765 822